لطفاً سوالاتی که مربوط به هریک از محصولات میشود را در بخش نظرات همان محصول بیان بفرمایید تا انسجام مطالب برای سایر مخاطبین سایت هم حفظ شود. سوالات کلی مانند چه تفنگی بهتر است؟ پاسخی مشخص برای همه ندارد و پاسخ این سوالات نیاز به سنجش دقیق نیاز شما دارد پس چنین سوالاتی را در چت پشتیانی و یا از طریق تلگرام یا تلفن مطرح بفرمایید.
سوالات پرتکرار توسط مخاطبین اِیرگان کالا به تدریج در این بخش اضافه خواهند شد.

  • سفارشات ایرگان کالا همه روزه از تهران، به کل کشور در جریان است، دریافت سفارشات هر روز در ساعت ۳ بعدازظهر بسته میشود و پس از آن بسته ها تحویل باربری میگردند.
    بعنوان مثال اگر روز پنجشنبه ساعت ۲ بعدازظهر سفارش خود را ثبت کنید، همان روز تحویل باربری میشود.

    ارسال سفارشات تهران نیز توسط پیک و در ساعت هماهنگ شده انجام میگیرد.

در اکثر شهرهای کشور، از یک الی دو روز کاری، پس از ارسال، سفارش شما توسط شرکت های باربری به دست تان خواهد رسید. پس از رسیدن سفارش به شهر شما، شرکت باربری برای هماهنگی و تحویل بسته با شما تماس خواهد گرفت.
پس دقت کنید که حتماً شماره همراه فعال تان را در سایت ثبت کنید تا خلل یا تاخیری در دریافت خریدتان به وجود نیاید.

در تهران نیز سفارش شما پس از هماهنگی تلفنی، توسط پیک موتوری یا خودرویی (بسته به سفارش شما) ارسال میشود و نهایتا تا چند ساعت پس از ارسال به دست شما خواهد رسید.

در حال حاضر کرایه ارسال متغییر و بشکل پسکرایه میباشد. و این به این معنی است که شما پس از دریافت کالا از شرکت باربری و یا پیک، هزینه ارسال را در هنگام تحویل گرفتن کالا میپردازید.

در صورتی که سفارش خود را پشکل آنلاین و از درگاه اینترنتی سایت پرداخت کرده باشید، سفارش شما بشکل خودکار، برای همکاران ما در بخش ارسال کالا، ارجاع داده میشود. اما اگر هنوز سفارش را پرداخت نکرده اید و میخواهید بشکل کارت به کارت و یا با گوشی موبال خود پرداخت را انجام دهید، بایستی پس از پرداخت به یکی از روشهای زیر شماره سفارش و پرداخت خود را اعلام نمایید:

تلفن، پیامک و یا تلگرام یا واتسپ به شماره: ۰۹۱۰۷۶۵۵۳۱۵

آیدی تلگرام: @airgunkala_sales یا @airgunkala_admin

به نام حسام داودی

بانک آینده