نحوه خرید اقساطی تفنگ بادی از اِیرگان‌کالا

با همکاری اِیرگان کالا و شرکت لِندو، امکان خرید اقساطی از اِیرگان کالا فراهم شده است. بنابراین لازم است خریداران محترم هنگام خرید اقساطی موارد زیر را در نظر داشته باشند:

 

1- کلیه موارد مربوط به خرید اقساطی شامل مرحله دریافت کد، نحوه دریافت وام، بازپرداخت وام و مقدار بهره دریافتی از کاربر، توسط شرکت لِندو انجام می شود. بنابراین مجموعه اِیرگان کالا هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

2- مبلغ کارت اعتباری دریافتی از لندو قابل برداشت نبوده و فقط کاربر می تواند با مبلغ آن از سایت اِیرگان کالا خرید انجام دهد.

3- در صورتی که خریدار یک عدد کالا را در سبد خرید انتخاب کرده باشد و مبلغ آن از مبلغ کارت اعتبار ایشان بالاتر باشد، می تواند مابقی مبلغ کالا را از طریق پرداخت آنلاین بانکی و یا انتقال کارت به کارت انجام دهد.

تماس با شرکت لندو

021-42409000 (در ساعات کاری ضربه بزنید 👆🏼)

مراحل خرید اقساطی تفنگ بادی

ابتدا در سایت لِندو ثبت نام کنید.

بعداز تأیید اعتبار در سایت لندو، می توانید به میزان مبلغ مورد نیاز خودتون از سایت لندو، از اینجا درخواست کد اعتباری برای خرید از ایرگان کالا را ثبت کنید.


پس از دریافت کد اعتبار، بشکل معمول وارد سایت ایرگان کالا شوید و خرید خود را انجام دهید و کد اعتباری دریافت شده از لِندو را در قسمت کد تخفیف در صفحه پرداخت ایرگان کالا وارد کنید تا به میزان اعتبار شما در لِندو از مبلغ خرید کسر شود. در صورتی که مبلغ خرید شما بیش از اعتبارتان باشد به درگاه هدایت میشوید تا باقیمانده مبلغ را بعنوان پیش قسط مستقیماً در سایت ایرگان کالا پرداخت کنید.