بازرگانی سرآبادانی از سال ۱۳۷۲ با هدف ارایه برترین تولیدات جهان از قاره اروپا و آمریکا به هموطنان عزیز شروع به فعالیت کرد و در تلاش بوده است تا بهترین کالاها را از سراسر دنیا با مناسب ترین قیمت به شما هموطنان عزیز ارائه نماید.

فعالیت بازرگانی سرآبادانی عمدتاً به شکل فروش عمده تفنگ به فروشگاه‌های مرکزی در پایتخت بوده تا در خرداد ماه سال ۱۳۹۵ تصمیم گرفتیم تا با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی و حذف واسطه ها، مستقیما به مشتری نهایی، بخصوص در شهرستانها مرتبط شویم. پس از استقبال گسترده شما عزیزان برآن شدیم تا با برند جدید ایرگان کالا، سایتی با امکانات و خدمات بسیار کاملتر راه اندازی کنیم تا بتوانیم هرچه بیشتر پروسه تحقیق، انتخاب و خرید تفنگ مناسب خودتان را آسان نماییم. در نسخه جدید از وب سایت بخش آموزشی و خبری نیز پیش بینی شده و به تدریج تکمیل و بروزرسانی خواهد شد.

هدف ما بیان واضح همه نقاط ضعف و قوت محصولات است تا هر شخص، در هرکجای کشور بتواند به دور از هرگونه شک و تردید و با اطلاعات کامل تفنگ مورد نیاز و متناسب با سلیقه خود را انتخاب، و با مناسبترین قیمت و از منبع اصلی و به آسانی خریداری کند. انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان چراغ راه ما در این مسیر دشوار خواهد بود.

در حال حاضر بازرگانی سرآبادانی نماینده رسمی برندهای دیانا (Diana)، وایرخ (Wehirauch)، والتر (Walther)، اچ اند ان (H&N) آلمان، و همچنین برند آرتمیس (Artemis) چین در ایران می باشد و میتوانید کلیه محصولات اصلی این تولید کنندگان را بشکل مستقیم از وب سایت ایرگان کالا خریداری نمایید.

محصولات بازرگانی سرآبادانی شامل انواع تپانچه و تفنگ بادی، و لوازم مربوط میباشد. تپانچه گازی CP1 و همچنین تپانچه PCP پی پی ۷۰۰ آرتمیس، که اولین و دومین تپانچه های مجاز برای عموم در کشور محسوب میشوند، نیز از محصولات انحصاری ما میباشند.

امید است به پشتوانه شما عزیزان بتوانیم هرچه بیشتر ورزش سفارش شده تیراندازی را در جامعه رواج دهیم.

حسین سرآبادانی – مدیر بازرگانی سرآبادانی

حسام داودی – بنیان گذار ایرگان کالا