پرسشهای کلی خود را درمورد خرید از ایرگان کالا در این بخش مطرح نمایید.

 

  1. لطفاً سوالاتی که مربوط به هریک از محصولات میشود را در بخش نظرات همان محصول بیان بفرمایید تا انسجام مطالب برای سایر مخاطبین سایت هم حفظ شود.

  2. سوالاتی کلی مانند چه تفنگی بهتر است؟ پاسخی مشخص برای همه ندارد، پس چنین سوالاتی را در چت پشتیانی و یا از طریق تلگرام یا تلفن مطرح بفرمایید.

  • سفارشات ایرگان کالا همه روزه از تهران، به کل کشور در جریان است، دریافت سفارشات هر روز در ساعت 3 بعدازظهر بسته میشود و پس از آن بسته ها تحویل باربری میگردند.

بعنوان مثال اگر روز پنجشنبه ساعت 2 بعدازظهر سفارش خود را ثبت کنید، همان روز تحویل باربری میشود.

  • ارسال سفارشات تهران نیز توسط پیک و در ساعت هماهنگ شده انجام میگیرد.
  • در اکثر شهرهای کشور، از یک الی دو روز کاری، پس از ارسال، سفارش شما توسط شرکت های باربری به دست تان خواهد رسید. پس از رسیدن سفارش به شهر شما، شرکت باربری برای هماهنگی و تحویل بسته با شما تماس خواهد گرفت.

پس دقت کنید که حتماً شماره همراه فعال تان را در سایت ثبت کنید تا خلل یا تاخیری در دریافت خریدتان به وجود نیاید.

  • در تهران نیز سفارش شما پس از هماهنگی تلفنی، توسط پیک موتوری یا خودرویی (بسته به سفارش شما) ارسال میشود و نهایتا تا چند ساعت پس از ارسال به دست شما خواهد رسید.

در حال حاضر کرایه ارسال متغییر و بشکل پسکرایه میباشد. و این به این معنی است که شما پس از دریافت کالا از شرکت باربری و یا پیک، هزینه ارسال را در هنگام تحویل گرفتن کالا میپردازید.
میانگین این هزینه در حال حاضر برای یک تفنگ حدود 20 هزار تومان است.

در صورتی که سفارش خود را پشکل آنلاین و از درگاه اینترنتی سایت پرداخت کرده باشید، سفارش شما بشکل خودکار، برای همکاران ما در بخش ارسال کالا، ارجاع داده میشود. اما اگر هنوز سفارش را پرداخت نکرده اید و میخواهید بشکل کارت به کارت و یا با گوشی موبال خود پرداخت را انجام دهید، بایستی پس از پرداخت به یکی از روشهای زیر شماره سفارش و پرداخت خود را اعلام نمایید:
تلفن، پیامک و یا تلگرام به شماره: 09107655315
آیدی تلگرام: @airgunkala_sales یا @airgunkala_admin
 
شماره کارت سایت در صورت نیاز:
6362-1410-4078-1180
به نام حسام داودی
بانک آینده